Цікаве

В Інтернет сьогодні можна знайти велику кількість освітніх проектів, on-line курсів вивчення різноманітних іноземних мов, тренінгів. Серед них є безкоштовні та з оплатою за навчання.

Якщо з якихось причин Ви поки що не вирішили розпочати навчання з викладачем в групі людей пов’язаних спільним інтересом — вивчення іноземної мови, наша добірка посилань на такі Інтернет ресурси допоможе Вам зробити перший крок.

Отже, розпочнемо з підтримки вітчизняного виробника (для початківців):

  1. Безкоштовний проект вивчення англійської мови Lingva.Skills Чому ні? Методика цілком може бути стартом.
  2. Ще одна мультиосвітня площадка on-line курсів Prometheus. Поки що, на жаль, її не можна визнати спеціалізованою на вивчення іноземних мов, проте знайти для себе нові знання саме тут напевне вийде. Цей проект також безкоштовний. Спробуйте зробити перший крок без “фінансових ризиків”.
  3. Puzzle-english – а може саме ця методика допоможе Вам вивчити англійську мову. Ресурс має мобільний додаток. Спробуйте!!! (Безкоштовна і платна форми навчання).

Далі декілька більш відомих та визнаних своєю ефективністю міжнародних платформ (потребують середнього рівня знання мови і переважно платні):

edx.org – проект створений двома американськими університетами. Кожен курс – це справжні лекції з університетів. В кінці курсу Ви складаєте іспит і отримуєте сертифікат, що підтверджуєте проходження окремого курсу навчання. Цей проект потребує знань англійської мови, принаймні на рівні Intermediate.

coursera.org – популярна освітня платформа в Інтернет. Її використовують понад 5,5 млн. людей з усього світу. Основна мова лекцій – англійська. Є невелика кількість курсів з субтитрами українською мовою, але якщо Ви хочете одержати повний вибір, без знання англійської мови Вам не обійтись.

futurelearn.com – британський проект, відрізняється від інших тим, що тут можна знайти курси не лише університетів, але й Британської ради, Британського музею та Британської бібліотеки.

classpert.com – новий проект який представляє собою безкоштовну пошукову систему, що допомагає знайти on-line курси.

На цьому ми не зупиняємось і якщо знайдемо вартий уваги ресурс, обов’язково доповнимо нашу добірку. Слідкуйте за оновленнями.