Навчання

З дня відкриття на курсах My Dream незмінно дотримуються наступних принципів навчання:

Індивідуальний підхід. Учбові програми будуються відповідно до рівня підготовки наших слухачів, їх цілей у вивченні англійської мови або поглибленні знань.

Ефективність. Використовуючи багаторічний досвід ми відібрали і використовуємо тільки найефективніші методи навчання. 90% часу матеріал викладається англійською мовою. Цей підхід дозволяє максимально зануритися в мовне середовище. Навчання проходить в малих групах чисельність слухачів в яких складає 6-9 чоловік. Це найбільш оптимальна чисельність слухачів, при якій усі отримують достатню розмовну практику. Наша практика довела велику ефективність зайняття в групах, порівняно з індивідуальними.

Професіоналізм. Зайняття на курсах My Dream проводять досвідчені викладачі що отримали знання не лише в області лінгвістики, але і педагогіки. Це означає, що ми не лише самі знаємо мову, але і уміємо, можемо і хочемо навчити наших слухачів. Окрім цього, наші викладачі постійно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в семінарах і спеціалізованих навчальних програмах, привносячи отримані знання до учбового процесу.

Націленість на результат. Наш результат – задоволений отриманими знаннями слухач. У кожного слухача свої цілі: найменшим, батьки хочуть закласти основи і любов до вивчення іноземної мови, бачачи в цьому вже не лише потенційну перспективу, але і життєву необхідність. Інші ставлять мету, уміти вільно спілкуватися під час своїх численних подорожей, а хтось націлений на здачу міжнародних іспитів.

Основні напрями навчання :

– Дитячі групи (від 3-х років) – напрям, якому ми приділяємо особливу увагу і застосовуємо не традиційні підходи. Утримати увагу дитини 30-45 хвилин не так просто. Для цього потрібна постійна зміна способів подання матеріалу. Зайняття в дитячих групах проходить динамічно і дуже активно. Захоплені в учбовий процес діти, показують гарні результати і полюблять вивчення іноземної мови на довгі роки.

– Розмовний англійський (загальний курс) – це самі затребувані і популярні на сьогодні курси. Вони орієнтовані на людей, яким потрібно впевнене знання англійської мови в процесі щоденного спілкування. Головна мета курсу – розвиток навичок усної мови в стандартних побутових ситуаціях.

– Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання – попит на цей напрям продиктовано часом. Сьогоднішні учні 10-11 класів вже зараз розуміють всю важливість свого першого іспиту – ЗНО, від результатів якого багато в чому залежить які ВНЗ України відкриють свої двері перед ними після закінчення школи. Отримані знання на курсі підготовки до ЗНО стануть хорошим помічником і для тих, хто хоче спробувати свої сили в навчанні в іноземних учбових закладах.

Для навчання ми використовуємо книги тільки кращих видавництв: Oxford University Press, Macmillan і Pearson Longman.

Запрошуємо Вас на тестування і перше пробне зайняття, адже це абсолютно безкоштовно!

3 Responses to Навчання

Залишити відповідь

Войти с помощью: