Пошук
Log In
Войти с помощью: 

Завантаження Captcha...


Навчання

З дня відкриття на курсах My Dream незмінно дотримуються наступних принципів навчання:

Індивідуальний підхід. Учбові програми будуються відповідно до рівня підготовки наших слухачів, їх цілей у вивченні англійської мови або поглибленні знань.

Ефективність. Використовуючи багаторічний досвід ми відібрали і використовуємо тільки найефективніші методи навчання. 90% часу матеріал викладається англійською мовою. Цей підхід дозволяє максимально зануритися в мовне середовище. Навчання проходить в малих групах чисельність слухачів в яких складає 6-9 чоловік. Це найбільш оптимальна чисельність слухачів, при якій усі отримують достатню розмовну практику. Наша практика довела велику ефективність зайняття в групах, порівняно з індивідуальними.

Професіоналізм. Зайняття на курсах My Dream проводять досвідчені викладачі що отримали знання не лише в області лінгвістики, але і педагогіки. Це означає, що ми не лише самі знаємо мову, але і уміємо, можемо і хочемо навчити наших слухачів. Окрім цього, наші викладачі постійно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в семінарах і спеціалізованих навчальних програмах, привносячи отримані знання до учбового процесу.

Націленість на результат. Наш результат – задоволений отриманими знаннями слухач. У кожного слухача свої цілі: найменшим, батьки хочуть закласти основи і любов до вивчення іноземної мови, бачачи в цьому вже не лише потенційну перспективу, але і життєву необхідність. Інші ставлять мету, уміти вільно спілкуватися під час своїх численних подорожей, а хтось націлений на здачу міжнародних іспитів.

Основні напрями навчання :

– Дитячі групи (від 3-х років) – напрям, якому ми приділяємо особливу увагу і застосовуємо не традиційні підходи. Утримати увагу дитини 30-45 хвилин не так просто. Для цього потрібна постійна зміна способів подання матеріалу. Зайняття в дитячих групах проходить динамічно і дуже активно. Захоплені в учбовий процес діти, показують гарні результати і полюблять вивчення іноземної мови на довгі роки.

– Розмовний англійський (загальний курс) – це самі затребувані і популярні на сьогодні курси. Вони орієнтовані на людей, яким потрібно впевнене знання англійської мови в процесі щоденного спілкування. Головна мета курсу – розвиток навичок усної мови в стандартних побутових ситуаціях.

– Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання – попит на цей напрям продиктовано часом. Сьогоднішні учні 10-11 класів вже зараз розуміють всю важливість свого першого іспиту – ЗНО, від результатів якого багато в чому залежить які ВНЗ України відкриють свої двері перед ними після закінчення школи. Отримані знання на курсі підготовки до ЗНО стануть хорошим помічником і для тих, хто хоче спробувати свої сили в навчанні в іноземних учбових закладах.

Для навчання ми використовуємо книги тільки кращих видавництв: Oxford University Press, Macmillan і Pearson Longman.

Запрошуємо Вас на тестування і перше пробне зайняття, адже це абсолютно безкоштовно!

3 Responses to Навчання

  • Спасибо Вите Павловне за интересные и продуктивные занятия. Уже 1,5 года хожу – на каждый урок как на праздник. Не думала, что в 40 лет можно так увлечься изучением языка. Всю жизнь думала – у меня нет способностей. Вита Павловна доказала, что нет ничего не возможного, было бы желание. Рекомендую всем – не пожалеете!!!

  • Мое знакомство с Витой Павловной началось с 3-х месячных интенсив курсов. Время пролетело быстро, (но этого мало, чтобы свободно владеть английским с нуля). Было огромное желание продолжать обучение. И вот, уже год хожу на занятия с радостью. Непринужденная обстановка на уроках, очень дружная группа, как одна семья (заслуга учителя). Занимаемся не только по учебникам, смотрим видео на английском, потом обсуждаем его, изучаем песни, читаем художественную литературу, много разговариваем, закрепляем выученное до автоматизма. Вита Павловна – преподаватель с высокой квалификацией и человек с огромной жизненной энергией и чувством юмора. Учить язык никогда не поздно, попробуйте, и Вы поймете, что это увлечение в будущем может изменить Вашу жизнь!!!

  • Начинала изучать английский “с нуля” у Виты Павловны. Когда пришла на курсы, очень переживала, что преподаватель не сможет увлечь обучением и занятия превратятся в рутину. Но! Уже год с “хвостиком” :-)) хожу на занятия с огромным удовольствием. После работы помогает “переключиться”(для тех, кто думает, что после рабочего дня жизни нет). И читаем, и пересказываем, и в игры играем, и разговариваем(много и с удовольствием), и, само собой, контрольные пишем и упражнения делаем. И все это на английском. Учиться – интересно! Спасибо преподавателю.

Залишити відповідь

Войти с помощью: